Spotkanie z Policją

W naszym przedszkolu szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo dzieci, dlatego przedszkolaki miały okazję spotkać się z Panią Policjantką. W dniu 17.11 gościliśmy p. Marzenę z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Pani Policjantka przybliżył dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy.

W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczących ruchu drogowego, bezpiecznej zabawy  dzieci  wręczyły przygotowane rysunki. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie, które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci!

Serdecznie dziękujemy Panu Marzenie, że znalazła czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami.