Category: Aktualności

Uwaga! Zmiany w rekrutacji

Szanowni Państwo! W związku z wprowadzeniem ograniczenia przemieszczania się ludności od 25 marca br. przedszkole w dniach 25.03.2020r.- 27.03.2020r. prowadzi tylko rekrutację elektroniczną . Wnioski należy przesyłać na adres: mp14@eduoswiecim.pl w formie: skanu, dokumentu Word, czy zdjęcia. Za utrudnienia przepraszamy!

zobacz więcej →

Rekrutacja – informacja

Aby ograniczyć kontakty i jednocześnie umożliwić Państwu zapisanie dziecka do przedszkola, umożliwiamy wysłanie elektroniczne wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola. Procedura postępowania podczas przyjmowania wniosków o przyjęcie dziecka do Miejskiego Przedszkola nr 14 w Oświęcimiu, opracowana na potrzeby zachowania szczególnych środków ostrożności w czasie pandemii.  1. Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola należy pobrać ze […]

zobacz więcej →

Uwaga – ZMIANY W REKRUTACJI

Drodzy Państwo! W związku  z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa zmianie ulegają niektóre warunki rekrutacji. Wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola nie pobieracie Państwo osobiście. Prosimy o pobieranie wniosku ze strony internetowej przedszkola https://mp14.eduoswiecim.pl/formularze-do-pobrania/ Wypełnione wnioski będzie można składać osobiście po 23.03. w Miejskim Przedszkolu nr 14 w Oświęcimiu.

zobacz więcej →

Moja planeta „Ziemia” gr I

Praca plastyczna grupowa naszych maluszków przyczyniła się do ćwiczeń poszerzających sprawność manualną tworząc kuleczki z bibuły oraz malując paluszkami. Przedszkolaki integrowały się w trakcie wspólnej pracy oraz poszerzały swoje umiejętności plastyczne.

zobacz więcej →

Informacje

DRODZY RODZICE W związku z decyzją rządu informujemy, że od 12 marca do 25 marca 2020 r. zajęcia w przedszkolu zostają zawieszone. Z czego pierwsze dwa dni (czwartek i piątek, 12-13 marca) to okres przejściowy. W okresie przejściowym w przedszkolach nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie zajęcia opiekuńcze. Od poniedziałku, 16 marca br. […]

zobacz więcej →