Category: Aktualności

Święto dzieci na całym świecie!

ŚWIĘTO DZIECI NA CAŁYM ŚWIECIE i w naszym przedszkolu też!Radość , uśmiech i dobra zabawa trwały u nas od samego rana .Pogoda dopisała , więc nasze „Beach party ” odbyło się w ogrodzie , gdzie dj Palemka dwoił się i troił , żeby było głośno i radośnie !

zobacz więcej →

Ekologicznie w gr III

Kto chce dbać o środowisko musi o nim wiedzieć wszystko , więc uczymy się jak najlepiej chronić je….” i wykorzystujemy różne „śmieci ” aby zrobić coś ciekawego z niczego .Tym razem zwierzątka z recyklingu.

zobacz więcej →

Dzień Mamy i Taty gr I

Grupa maluszków świętowała wraz z rodzicami Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności podczas występu, a kochani rodzice mieli okazje wspólnie z dziećmi zatańczyć, grać na instrumentach i pofiglować z chustą animacyjna.Dziękujemy za wspaniałą zabawę i jeszcze raz życzymy Mamie i Tacie STO LAT!!!

zobacz więcej →

Dzień Mamy i Taty- grupa V

W dniu 23 maja z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci z grupy V wierszem, piosenką i tańcem podziękowały rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas występu nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez. Po pięknych popisach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Były to wspaniałe chwile spędzone w ciepłej rodzinnej atmosferze, które […]

zobacz więcej →

Dzień Mamy i Taty w grupie II

Uroczystość dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech i wzruszenie. Z tej okazji dzieci z grupy 2 przygotowały program artystyczny, a następnie wspólnie z rodzicami wzięły udział w zabawach tanecznych i konkurencjach sportowych.

zobacz więcej →