Category: Aktualności

Wyposażenie przedszkolaka- rok szkolny 2019/2020

Szanowni Rodzice W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym 2019/2020 0podajemy „podstawowe” wyposażenie przedszkolaka na dzień 02.09.19 r. Wyprawka dla wszystkich przedszkolaków: pantofle ręcznik z zawieszką chusteczki higieniczne Dodatkowe wyposażenie dla dzieci najmłodszych z grupy I :  koc duży w poszwie jasiek z powłoczką piżama WSZYSTKIE RZECZY POWINNY BYĆ TRWALE PODPISANE IMIENIEM       I NAZWISKIEM […]

zobacz więcej →

Pożegnanie Starszaków

W dniach 18, 19 i 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie Roku Przedszkolnego. Dla części grupy było podsumowaniem całego pobytu w przedszkolu. Tak szybko mija czas… Były tańce, piosenki, wiersze, wręczanie nagród oraz dyplomów. Dziękujemy za czas pełen sukcesów, nauki i wrażeń. Życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji oraz udanego wypoczynku.

zobacz więcej →

Święto dzieci na całym świecie!

ŚWIĘTO DZIECI NA CAŁYM ŚWIECIE i w naszym przedszkolu też!Radość , uśmiech i dobra zabawa trwały u nas od samego rana .Pogoda dopisała , więc nasze „Beach party ” odbyło się w ogrodzie , gdzie dj Palemka dwoił się i troił , żeby było głośno i radośnie !

zobacz więcej →

Ekologicznie w gr III

Kto chce dbać o środowisko musi o nim wiedzieć wszystko , więc uczymy się jak najlepiej chronić je….” i wykorzystujemy różne „śmieci ” aby zrobić coś ciekawego z niczego .Tym razem zwierzątka z recyklingu.

zobacz więcej →

Dzień Mamy i Taty gr I

Grupa maluszków świętowała wraz z rodzicami Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności podczas występu, a kochani rodzice mieli okazje wspólnie z dziećmi zatańczyć, grać na instrumentach i pofiglować z chustą animacyjna.Dziękujemy za wspaniałą zabawę i jeszcze raz życzymy Mamie i Tacie STO LAT!!!

zobacz więcej →

Dzień Mamy i Taty- grupa V

W dniu 23 maja z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci z grupy V wierszem, piosenką i tańcem podziękowały rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas występu nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez. Po pięknych popisach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Były to wspaniałe chwile spędzone w ciepłej rodzinnej atmosferze, które […]

zobacz więcej →