Pożegnamy przedszkole… pokłonimy się szkole…

24 i 25  czerwca  w naszym przedszkolu odbyło się  uroczyste  pożegnanie starszaków, którzy od września rozpoczną naukę w klasie I. Przyszłych absolwentów I klas żegnali młodsi koledzy piosenkami i wierszami. Po części artystycznej przygotowanej przez wychowanków naszego przedszkola przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Każdy absolwent otrzymał pamiątkowy dyplom i gry edukacyjne. Pani dyrektor dziękowała też rodzicom za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola.

Po zakończeniu części oficjalnej każda grupa wraz z nauczycielami i rodzicami udała się   na słodki poczęstunek.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam

POWODZENIA W SZKOLE!