Dobroczynna Pisanka Wielkanocna.

W ogłoszonym przez Małą Orkiestrę Wielkiej Pomocy konkursie na „Dobroczynną Pisankę Wielkanocną” wzięły udział dzieci z naszego przedszkola, uczęszczające na zajęcia kółka plastycznego. Przedszkolaki  chętnie podjęły się wykonania prac, tym bardziej, że cel był szczytny – wsparcie inicjatywy MOWP na rzecz chorego Huberta z Brzeszcz.

13 kwietnia podczas Wielkiego Charytatywnego Kiermaszu Wiosennego rozstrzygnięto konkurs. Piękne pisanki zachwyciły jurorów, a wśród najwyżej nagrodzonych znalazły się te, które wykonały dzieci z naszego przedszkola.

Zaszczytne miejsca w kategorii przedszkola – prace zbiorowe zdobyli:

I miejsce: Madzia Stybak, Julia Grałek, Ola Pinazza

II miejsce: Julia Czuba, Martynka Ryszka, Wiktoria Węglarz

III miejsce: Emilia Michalczuk, Marta Grelak, Dominika Czerwik

GRATULUJEMY!