Wycieczka do Parku Bajek i Parku Dinozaurów.

18 czerwca przedszkolaki pojechały na wycieczkę do Zatora. Dzieci młodsze zwiedzały Park Bajek a dzieci starsze odwiedziły Park Dinozaurów.

Już przy wejściu do parku witały nas baśniowe postacie! Młodsi uczestnicy wycieczki odwiedzili domki swoich ulubionych bohaterów oraz zobaczyli ich bardzo realistyczne figury. Zajrzeliśmy do chatki Kota w butach, Królewny Śnieżki, której towarzyszyło 7 Krasnoludków, Kopciuszka i wielu wielu innych, co krok na naszej drodze przystawaliśmy, aby podziwiać bajkowych bohaterów oraz ich otoczenie. Zachwytom nie było końca. Pojawił się Czerwony Kapturek, Trzy Świnki, Calineczka mieszkająca w olbrzymim kwiatku, Brzydkie Kaczątko itd.

Starszaki miały okazję odwiedzić Park Dinozaurów. Największą atrakcją parku jest ścieżka edukacyjna w starym lesie, bogata w „ożywione” prehistoryczne gady. Mogliśmy tu podziwiać największego na świecie, ruchomego T-Rexa i posłuchać przerażających odgłosów dinozaurów. Tu także zobaczyliśmy figury pierwszych ludzi, jacy zamieszkiwali naszą planetę.

Na zakończenie zwiedzania przedszkolaki miały możliwość zabawy na olbrzymich dmuchańcach oraz na placu zabaw z wieloma atrakcjami. W radosnych nastrojach, wróciliśmy przedszkola , gdzie czekał na nas pyszny obiad.