Pasowanie na Starszaka

We czwartek 25 września zgodnie z tradycją, w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste „Pasowanie na Starszaka”. Dzieci zaprezentowały zgromadzonym gościom swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne.

Najważniejszą częścią spotkania było oczywiście złożenie ślubowania przez dzieci . Starszaki- przedszkolaki przyrzekały: rozsądnie podchodzić do nauki, pomagać młodszym kolegom i paniom nauczycielkom.

Następnie pani dyrektor  specjalnie przygotowaną kredką, dokonała pasowania dzieci na starszaka. Zwieńczeniem tej uroczystości było wręczenie dyplomów, upominków i wspólny słodki poczęstunek. W miłej i przyjemnej atmosferze szybko upłynął wspólnie spędzony czas. Było to wielkie i niezapomniane przeżycie dla dzieci i ich rodziców. Uśmiech i radość na twarzach dzieci świadczyły o tym, ze impreza była udana.

Gratulujemy przedszkolakom i życzymy im owocnego i bogatego w doświadczenia pobytu w naszym przedszkolu.