Poduszka dla Maluszka- akcja charytatywna

max256x256trpoduszka219 października – 20 listopada 2015r.

Nasze Przedszkole  po raz II z radością przyłącza się do akcji charytatywnej Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu pod nazwą „Poduszka dla Maluszka”

Akcja polega na zbieraniu poduszek – przytulanek, poduszek z motywami dziecięcymi (nowych) oraz pieniędzy na poduszki i prezenty mikołajkowe dla dzieci – pacjentów ze Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu i kliniki Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Biorąc pod uwagę fakt, szlachetność akcji prosimy wszystkich wychowanków naszego przedszkola, ich rodziców, dziadków i wszystkich naszych przyjaciół o zaangażowanie się w akcję „Poduszka dla Maluszka”.

Na holu naszego przedszkola zostanie wystawiona  skarbonka na datki pieniężne, natomiast poduszki proszę dostarczać do nauczycielek grupy IV.

W imieniu Organizatorów już dziś serdecznie dziękujemy, bo wiemy, jak wrażliwe serduszka mają nasze przedszkolaki i jak wielkie serca ich rodzice.

Dodatkowe informacje znajdą państwo na stronie www.fundacjasccs.pl   www.poduszka.org

logo poduszkalogo_sccssiepomaga