Gazeta Krakowska – informacja

Gazeta Krakowska przygotowuje dodatek poświęcony przedszkolakom. Będzie to specjalne wydanie Gazety Krakowskiej wraz z dodatkiem Gazeta Przedszkolaka 2017 – realizowanym  w formie kolorowego, obszernego albumu ze zdjęciami wszystkich dzieci, uczęszczających do przedszkoli z terenu Oświęcimia i jego okolic. Wydanie to planowane jest na środę 24 maja 2017r.

Nasze przedszkole włącza się w realizację tego projektu. Termin wykonania zdjęć grupowch podany zostanie po złożeniu zamówienia na określoną ilość egzemplarzy gazety.

Rodziców zainteresowanych kupnem gazety krakowskiej wraz z dodatkiem Gazeta Przedszkolaka 2017, prosimy o wpisanie się na  listę (imię, nazwisko dziecka, grupa)  i równoczesną wpłatę 5 zł za 1 egzemplarz u nauczycielek poszczególnych grup w terminie do 11.05.2017 (czwartek).

Jednocześnie informujemy, że Gazeta Przedszkolaka nie będzie dostępna w punktach sprzedaży gazet.

Zdjęcia grup przedszkolnych, oprócz dodatku Gazeta Przedszkolaka, zostaną też opublikowane na stronie www.gazetakrakowska.pl , a Czytelnicy i Internauci będą mieli możliwość oddania głosu na najsympatyczniejszą ich zdaniem grupę w ramach plebiscytu Najsympatyczniejsze Przedszkolaki 2017.