Dzień Babci i Dziadka na rockowo gr V

Zimno, mroźno wszędzie, ale w serduszkach Przedszkolaków z Grupy V gorąco, bo to przecież obchodzimy w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich i dostarcza wiele wzruszeń. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Właśnie o tym wszystkim nasze Przedszkolaki mówiły w swoich wierszykach i życzeniach dla nich. Dodatkowo atmosferę spotkania podgrzewały taneczne rytmy Samby oraz rockowe piosenki ,,Czadowa babcia”, ,,Szałowy dziadek” i ,,Bardzo kochamy Was” w wykonaniu naszych przedszkolnych artystów w towarzystwie kartonowych kolorowych gitar. Uroczystość osłodziły pyszne ciasta przygotowane przez Babcie, Dziadków i Rodziców, za które serdecznie dziękujemy!!! STO LAT!!!