Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Szanowni Rodzice i Opiekunowie! Witamy wszystkich serdecznie po wakacyjnej przerwie. Zachęcamy do zapoznania się z istotnymi informacjami dotyczącymi właściwej organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022.

1. Spotykamy się 1 września 2021r. /środa/. W celu zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków, w chwili obecnej do przedszkola wchodzą wyłącznie rodzice dzieci nowo przyjętych z grupy najmłodszej oraz gr VI /jeden rodzic/ Dopuszczalna liczba osób na szatni 10 (5 dorosłych +dzieci.)w związku z tym prosimy o takie zorganizowanie sobie czasu, aby nie tworzyć kolejki przed wejściem. Pozostali rodzice proszeni są o przekazanie dzieci pod opiekę osób dyżurujących w holu. W związku z powyższym prosimy przed wejściem do budynku o stosowanie się do ogólnie przyjętych zasad osłaniania ust i nosa maseczką ochronną oraz dezynfekcję dłoni.

2. W związku z właściwą organizacją pracy prosimy o przyprowadzanie dzieci najpóźniej do godziny 8:00

3. Przypominamy, że do przedszkola przyprowadzamy tylko zdrowe dzieci. Dzieci zakatarzone, kaszlące, z temperaturą, z dolegliwościami żołądkowymi itp. należy pozostawić w domu, aż do całkowitego wyleczenia.

4. Podkreślamy, że z przedszkola dziecko mogą odbierać tylko osoby upoważnione przez rodziców.

5. Najważniejsze informacje, kierowane do Państwa wiadomości zamieszczane będą również w witrynach okiennych przy wejściu głównym przedszkola, stronie internetowej przedszkola oraz FB .

Dziękujemy za współpracę i życzymy udanego roku szkolnego! 🙂