Wizyta Pani Policjantki w naszym przedszkolu

” PANIĄ POLICJANTKĘ POZNAJCIE

I UWAŻNIE JEJ SŁUCHAJCIE!!

TO DROGOWY STRÓŻ PRAWA

DLA WIELU CHŁOPCÓW

ŚWIETNA ZABAWA,

LECZ POLICJANTA PRACA

WCALE NIE JEST ZABAWĄ,

BO DBANIE O PORZĄDEK

JEST BARDZO WAŻNĄ SPRAWĄ.

POLICJANT KIERUJE RUCHEM

WALCZY Z PRZESTĘPCAMI

DBA O BEZPIECZEŃSTWO

JEST TAM GDZIE CHULIGANI.

POMAGA SZUKAĆ LUDZI

KIEROWCÓW PILNUJE

JEST ZAWSZE TAM, GDZIE

KTOŚ POMOCY POTRZEBUJE!”

Dzieci z naszego przedszkola uważnie wysłuchały pani Policjantki, dowiedziały się o jej pracy oraz niezbędnych elementach ubioru i wyposażenia. Dzieci miały okazję utrwalić wiedzę o zasadach bezpieczeństwa podczas pobytu w domu oraz na świeżym powietrzu oraz zasadach uczestnictwa w ruchu drogowym. Na koniec dzieci podziękowały za oddanie i służbę policjantom – pięknymi kolorowankami i dyplomem.